XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 listopada 2017

1.     W środę o godz. 1800 Msza św.: Ku czci św. Cecylii w int. p. Organisty i Zespołów śpiewaczych.

1. W czwartek o godz. 7.15 Msza św. szkolna a po wieczornej Mszy św. spotkanie Rodziców Dzieci I Kom.
  2. W sobotę o godz. 18.00 Msza św.: w int. naszych Szafarzy Komunii św. i ich Rodzin.
  3. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
  4. Okazja do Sakramentu Pokuty: przed Mszami św.
  5. Polecam naszą prasę katolicką i kalendarze.
  6. Serdeczne Bóg Zapłać PSP za przygotowanie św. Marcina.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary, modlitwy, życzliwość. W przyszłą niedzielę dyżur Rady i nasze ofiary na wyświetlacz.

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 26 listopada 2017

1.     W czwartek, o godz. 7.15 Msza św. szkolna.

2.     I piątek miesiąca - o godz. 700 Msza św. w int. czcicieli NSPJ, odwiedziny chorych będą przed świętami, wieczorna Msza św.

3.     I sobota miesiąca - o godz. 7.45 różaniec wynagradzający następnie Msza św. i medytacja; o godz. 1700 Godzina Miłosierdzia.

4.     W przyszłą niedzielę - I Niedziela Adwentu.

5.     W przyszłą niedzielę, Rada Rodziców PSP zaprasza na coroczne Spotkanie Adwentowe. O godz. 1500 uczniowie przedstawią Misterium Adwentowe. Po części artystycznej będzie można się ogrzać przy ognisku rozpalonym na placu za kościołem. Zapraszamy wszystkich na zupę cebulową, kiełbaski, rozgrzewające napoje i ciasto. Będzie również można nabyć wieńce i ozdoby adwentowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich aby tym radosnym spotkaniem wspólnie powitać okres Adwentu przygotowującego nas do wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia.

5. Okazja do Sakramentu Pokuty: przed Mszami św.

6. Polecam naszą prasę katolicką i kalendarze.

7. Bóg zapłać za dyżur Rady i złożone ofiary na remont organów, modlitwy, życzliwość.

W przyszłą niedzielę kolekta na paczki dla dzieci z ok. Mikołaja. Polecam waszej

ofiarności.