RADIO DOXA

GOŚCIMY

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21 MAJA 2017

1.     W dzisiejszą niedzielę zapraszam na nabożeństwo majowe o godz.1500.

2.     W poniedziałek, wtorek, środa przypadają Dni modlitw o urodzaje, czyli tzw. Dni

krzyżowe. Procesje błagalne o urodzaje o godz. 1800 i następnie Msza św.:

poniedziałek – do krzyża na ul. Ochodzkiej,

wtorek – do krzyży na ul. Prószkowskiej i Szerokiej,

środa – do krzyża na ul. Krzyżowej  i Msza św. w int. Rolników i Katechetów Dekanatu Prószkowskiego z ks. bp Rudolf Pierskała.

3.     W czwartek o godz. 800 Msza św. szkolna.

4.     W piątek o godz. 8.30 Msza św. w int. PG Komprachcice z ok. Dnia Patrona a o godz. 1800 nabożeństwo majowe i Msza św. w int. Matek. Zapraszam.

5.     W sobotę o godz. 1000  Sakrament Pokuty Dzieci I Kom. i ich Rodziców, o godz. 1700  Godzina Miłosierdzia i okazja do spowiedzi św. przed I Komunią św. a o godz. 1800 nabożeństwo  majowe i wieczorna Msza św.

1. W przyszłą niedzielę - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego -  UROCZYSTOŚĆ    I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Msze św. o godz. 800 i 1000 - I Komunia Święta.
  2. Okazja do Sakramentu Pokuty: przed Mszami św.

8.     Sakramentalny związek małżeński zawrzeć pragną:

Linek Przemysław z Osin  i  Tront Justyna z Łubnian  (3)

Maj Sebastian z Osin   i   Romaniuk Monika z Brzegu (3)

Gielnik Rafał z Komprachcic   i   Wołowiec Anna z Stara Jamka (3)

Zappe Rafał    i  Ostrowska Sandra z Opola (3)

Woźnica Natalia z Komprachcic   i   Suchanek Dawid z Chróściny (2)

Kto wie o jakichkolwiek przeszkodach winien to zgłosić w kancelarii.

1. Procesja Bożego Ciała: ul. Niemodlińska - Lipowa - Szkolna - Kościelna.
  2. Biskup Opolski wraz z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Opolskiej zapraszają młodzież, młodzież przyjmującą w tym roku sakrament bierzmowania i wszystkich chętnych  od 3. klasy gimnazjum wzwyż, na Diecezjalne Spotkanie Młodych. Odbędzie się ono w najbliższy weekend 26-28 maja w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Zapisy dla uczestników oraz więcej informacji na stronie www.botafe.pl
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary, modlitwy

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 28 MAJA 2017

1.     Zapraszam na nabożeństwa majowe z nowenną do Ducha Św. odprawiane w tygodniu o godz. 1800 a w dzisiejszą niedzielę o godz. 1500 nabożeństwo majowe z Dziećmi I Kom.

2.     Biały Tydzień dla Dzieci I Kom. - wieczorne nabożeństwo majowe i Msze św.

3.     I czwartek miesiąca: o godz. 800 Msza św. szkolna - w int. PSP Komprachcice z ok. Dnia Patrona; o godz. 1700 Godzina Święta z nowenną do Ducha św. i o godz. 1800 Msza św.

4.     I piątek miesiąca: o godz. 700 Msza św. w int. czcicieli NSPJ; od godz. 900 odwiedziny chorych; o godz. 1800 Msza św.

5.     I sobota miesiąca: o godz. 700 Msza św. z nabożeństwem Maryjnym; o godz. 1000 w Katedrze Opolskiej święcenia kapłańskie - pamiętajmy w modlitwach; o godz. 1700 Godzina Miłosierdzia i o godz. 1800 Msza św.

6.     W przyszłą niedzielę UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - Rocznica I Komunii Świętej.

7.     Sakramentalny związek małżeński zawrzeć pragną:

Woźnica Natalia z Komprachcic   i   Suchanek Dawid z Chróściny (3)

Kto wie o jakichkolwiek przeszkodach winien to zgłosić w kancelarii.

8.     Duszpasterstwo Mniejszości Narodowych i Etnicznych Diecezji Opolskiej serdecznie zaprasza w niedzielę 4 czerwca 2017 r. do udziału w dorocznej Pielgrzymce Mniejszości na Górę Świętej Anny. W programie: 10.00 – Modlitwa w intencji rodzin i młodego pokolenia; 11.00 – Msza Święta pod przewodnictwem biskupa Andrzeja Czai; 13.00 – Festiwal Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej przy Domu Pielgrzyma; 14.30 – Nabożeństwo ku czci św. Anny w bazylice.

9.      Bóg zapłać za złożone ofiary, modlitwy.