XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 10 września 2017

1.     W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Pamiętajmy w naszych modlitwach.

2.     W środę wieczór FATIMSKI. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Fatimskie na godz. 2000: uroczysta Msza św. a po niej różaniec i procesja.

3.     W czwartek - godz. 7.15 Msza św. szkolna.

4.     W piątek o godz. 18.00 Msza św. dla Młodzieży na rozpoczęcie Roku Szkolnego.

5.     W sobotę o godz. 1700 Godzina Miłosierdzia.

6.      W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego 14 września w katedrze w Opolu odbędzie się uroczystość odpustowa wieńcząca religijne obchody 800-lecia miasta Opola.

7.     Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego z obchodami kalwaryjskimi. Szczególne zaproszenie na wieczorne sobotnie Nabożeństwo Światła na Górze św. Anny o godz. 1900.

8.     Misjonarze Werbiści zapraszają w sobotę, 16 września do Nysy na  XIII JUBILEUSZOWY ZJAZD MISYJNY DZIECI.

9.     Okazja do Sakramentu Pokuty: przed Mszami św.

10. Sakramentalny związek małżeński zawrzeć pragną:

Zając Justyna z Komprachcic  i  Wojtowicz Wojciech z Opola (3)

Majer Sandra z Komprachcic   i   Nowakowski Kamil z Ostrożnicy (2)

Buchwald Artur z Komprachcic  i  Gonschior Katarzyna z Opola (2)

Kto wie o jakichkolwiek przeszkodach winien to zgłosić w kancelarii parafialnej.

11. Duszpasterstwo Mniejszości Narodowych i Etnicznych Diecezji Opolskiej zaprasza w sobotę 16 września  na doroczną  Pielgrzymkę Narodów do Sanktuarium „Maria Hilfw Zlatych Horach (Czechy).

12. Bóg zapłać za złożone ofiary, modlitwy, życzliwość. W przyszłą niedzielę dyżur Rady i ofiary na remont organów i pokrycie kosztów naprawy dzwonów.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 17 września 2017

1.     W czwartek o godz. 7.15  Msza św. szkolna a o godz. 1800 Msza św. – w int. Katechetów Dekanatu Prószków – odprawiana przez  ks. Bp Rudolfa Pierskala.

2.     W sobotę o godz. 1700 Godzina Miłosierdzia.

3.     Okazja do Sakramentu Pokuty: przed Mszami św.

4.     Sakramentalny związek małżeński zawrzeć pragną:

Majer Sandra z Komprachcic   i   Nowakowski Kamil z Ostrożnicy (3)

Buchwald Artur z Komprachcic  i  Gonschior Katarzyna z Opola (3)

5. Bóg zapłać za dyżur Rady i złożone ofiary, modlitwy.

ODESZLI OD NAS

+Andrzej Paciorek l.65